دانلود فیلم فصل کرگدن Rhino Season 2012

دانلود فیلم فصل کرگدن Rhino Season 2012

بازیگران:
بهروز وثوقی . مونیکا بلوچی . برن سات . آرش لباف . یلماز اردوگا

خلاصه داستان:
داستان فیلم درباره “ساحل” یک شاعر و “مینا” دختر یک خانواده ثروتمند است که عاشق هم هستند و در این بین راننده مینا نیز عاشق اوست. ساحل به خاطر اشعارش محکوم به زندان می شود و راننده مینا به او پیشنهاد می دهد که با هم به استانبول بروند. بعد از آزادی ساحل از زندان او به دنبال مینا می گردد و فکر می کند که او مرده است.

درباره فیلم:
“شعری که در آدم بمیرد، لاشه‌اش بو می‌کند”نمیدونم از کجا شروع کنم اما شاید بهتر باشه همین اول بگم واقعاً نشده بود در طول عمرم انقدر در انتظار دیدن فیلمی مونده باشم و برای موفقیت هنرمندی به اندازه استاد وثوقی دعا کنم! هرچند مونیکا هم بازیگر مورد علاقم هست و دیدنش با چادر و زبان فارسی کم هیجان نداشت اما هیچی هیجان بازگشت و دیدن بهروز رو بعد این همه سال نداشت.


فکر میکنم بد نباشه چند نکته رو بگم , اول اینکه کلا با فیلم کم دیالوگی طرف هستیم

که خب تا حدی هم طبیعیه نمیشه توقع داشت بازیگرهایی با ملیت های مختلف بیان و خیلی زیاد و روون فارسی حرف بزنن اما بیشتر از همه کرکتر بهروز کم دیالوگه که خب اون هم به دلیل اتفاقاتیه که در طول سالها برای این فرد میوفته اما به هرحال داشتن دیالوگ اون هم برای بهروز وثوقی که خوراکش لحن و کلامه میتونست

دیگه همه چی رو پرفکت کنه اما به نظر من بازی استاد با چهارچوبی که کرکتر ساحل داشت فوق العاده بود اما به دلیل علاقه من بهتره تصمیم در این باره رو بذاریم به عهده دوستان.

فیلم فصل کرگدن

دانلود فیلم Rhino Season 2012 (فصل کرگدن) با لینک مستقیم

به کارگردانی بهمن قبادی و با بازی بهروز وثوقی ، مونیکا بلوچی و آرش لباف

به همراه لینک مستقیم و زیرنویس فارسی

 

مطالب مرتبط با این پست

نظرات کاربران

پلی لیست باشوک